פחחות וצבע

 

מחלקת הפחחות והצבע של מרכז השירות א.ב עפולה סוכנות משנה טויוטה הינה מהמתקדמות ביותר בענף. המחלקה נותנת מענה ללקוחות פרטיים וכן משמשת כמוסך הסדר לחברות ביטוח מהגדולות בארץ,

 

בזכות מקצועיות והתמקצעות מתמדת ומתוך לקיחת אחריות אישית, מחלקת הפחחות והצבע של א.ב עפולה סוכנות משנה טויוטה עושה שימוש בחלקים מקוריים ובאיכות חומרים וצבעים הגבוהה ביותר, ומעניקה שירות וליווי אישי ללקוח.

 

המחלקה מאובזרת בציוד ובמכשור מהמתקדמים ביותר שיש ומשתמשת בשיטות צביעה חדשניות ביותר העומדות בתקנים המחמירים של טויוטה העולמית ובדרישות משרד איכות הסביבה. צוותי העבודה המקצועיים במחלקה עברו הדרכות והכשרות מטעם טויוטה.

 

במקרה של תאונה, הלקוח מלווה באופן אישי על ידי נציג השירות של א.ב עפולה סוכנות משנה טויוטה אשר מסייע לו בכל שלבי הטיפול, הן מול חברות הביטוח והן במתן טיפול מקצועי לרכב.

מערך השירות האישי חוסך עבור הלקוח עלויות מיותרות ובזבוז זמן יקר ומעניק לו שקט נפשי. רכבו של הלקוח חוזר לכביש במלוא הבטיחות והתקינות, לאחר טיפול מהיר, יעיל ומקצועי.

 

 

 

 

 

 

תיקוני פחחות וצבע פרטיים

 

גם במקרים של פגיעות קטנות או שריטות ברכבכם, מחלקת הפחחות והצבע שלנו זמינה עבורכם. אנחנו מודעים לאי הנעימות וחוסר האסתטיות במקרים כגון אלה ולכך שלא תמיד נכון להפעיל את חברת הביטוח.

 

 

במקרים כגון אלה, אנו מציעים לכם ליצור אתנו קשר ונשמח להציע עבורכם את הפתרון הטוב ביותר ולתקן את הפגיעה בטויוטה שלכם באופן פרטי וללא מעורבות של חברת הביטוח.

 

 

 

 
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות